Rafine Edilmemiş Kristal Kaya Tuzu (500 gr) Yerli

(1 müşteri değerlendirmesi)

 85,00

Rafine Edilmemiş Kristal Kaya Tuzu, kaliteli Çankırı tuzudur. Bu kaliteli tuzu öğüterek yemeklerinizde kullanabilirsiniz, isterseniz de hane içi enerji temizliğinde kullanabilirsiniz.

Kaya Tuzu Kötü Enerjiyi Çeker!

Rafine edilmemiş kaya tuzunu küçük bir kase içinde, evinizin giriş kapısına yakın bir köşesine ya da telefon, televizyon, bilgisayarların yoğunlukta olduğu bir köşesine yerleştirin. Bu şekilde kaya tuzu, civardaki kötü ve rahatsız edici enerjiyi kendi bünyesinde biriktirecektir. Kötü enerji ile dolan kaya tuzunu evin içindeki çöp kutusuna atmayın, onu doğrudan evin dışına çıkararak çöpe atın ya da tuvalete dökün ve sifonu çekin gitsin.  Bu mini ritüeli haftada bir kez tekrarlayabilirsiniz.

Açıklama

Rafine Edilmemiş Kristal Kaya Tuzu, kaliteli Çankırı tuzudur.

Bu kaliteli tuzunu öğüterek yemeklerinizde kullanabilirsiniz, isterseniz de hane içi enerji temizliğinde kullanabilirsiniz.

Kaya Tuzu Kötü Enerjiyi Çeker!

Rafine edilmemiş kaya tuzunu küçük bir kase içinde, evinizin giriş kapısına yakın bir köşesine ya da telefon, televizyon, bilgisayarların yoğunlukta olduğu bir köşesine yerleştirin.

Bu şekilde kaya tuzu, civardaki kötü ve rahatsız edici enerjiyi kendi bünyesinde biriktirecektir.

Kötü enerji ile dolan kaya tuzunu evin içindeki çöp kutusuna atmayın, onu doğrudan evin dışına çıkararak çöpe atın ya da tuvalete dökün ve sifonu çekin gitsin.  Bu mini ritüeli haftada bir kez tekrarlayabilirsiniz. Çok uzun süre bekletmemeye özen gösterin.

Rafine Edilmemiş Kristal Kaya Tuzu (500 gr) Yerli için 1 değerlendirme

  1. Ege Pazarından Yerli Ürünler

    Ürünlerle ilgili soru, görüş ve önerileriniz için merhaba(@)egepazarindan.com adresine mail atabilirsiniz.

Değerlendirme yap
0
    Pazar Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Git
      Kargo hesapla