İndirim!

Yerli Limon Kurusu (100 gr)

(1 müşteri incelemesi)

 17,50

Ziraii ilaçtan ve gübreden uzak, mumlanmamış bahçe limonlarımızı mevsiminde dilimledik, kuruttuk. 100 gr’lık paketler hazırladık. 100gr’lık bu paketler ortalama 800 gr taze limondan ele edilmiştir. Limon dilimlerimiz ilave şeker ya da koruyucu içermez.
Peki dilimlenmiş limon dilimleri nasıl ve nerelerde kullanılır❓
✅Mis kokulu limonları çayınıza ekleyebilirsiniz. Çayınız hem lezzetlenecek, hem de C vitamini bakımdan zenginleşecektir. ✅Sağlıklı atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Limonlarımız tatlı ekşi hoş bir lezzete sahiptir. ✅Puding, supangle, kek gibi tatlılara ekleyip leziz aromasından faydalanabilirsiniz. Limonlu çikolata yapımında kullanabilirsiniz.
✅Bitki çayı karışımlarınıza ilave edip, çayınızı limon dilimleri ile beraber demleyebilirsiniz. Limon dilimlerini tek bakışına da demleyip, limon çayı olarak tükeebilirsiniz. Bu çayın tansiyon düşürücü etkisi olduğunu unutmayın. ✅Evinizde dekoratif amaçla kullanabilirsiniz. ✅Pastalarınızı, sofralarınızı süsleyebilirsiniz.

Kuru portakal için tıklayınız

Açıklama

Yerli Limon Kurusu

Dilimlenmiş limon dilimleri nasıl ve nerelerde kullanılır❓

✅Mis kokulu limonları çayınıza ekleyebilirsiniz. Çayınız hem lezzetlenecek, hem de C vitamini bakımdan zenginleşecektir.

✅Sağlıklı atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Limonlarımız tatlı ekşi hoş bir lezzete sahiptir.

✅Puding, supangle, kek gibi tatlılara ekleyip leziz aromasından faydalanabilirsiniz. Limonlu çikolata yapımında kullanabilirsiniz.

✅Bitki çayı karışımlarınıza ilave edip, çayınızı limon dilimleri ile beraber demleyebilirsiniz. Limon dilimlerini tek bakışına da demleyip, limon çayı olarak tükeebilirsiniz. Bu çayın tansiyon düşürücü etkisi olduğunu unutmayın.

✅Evinizde dekoratif amaçla kullanabilirsiniz.

✅Pastalarınızı, sofralarınızı süsleyebilirsiniz.

 

Kuru portakal için tıklayınız

Yerli Limon Kurusu (100 gr) için 1 inceleme

  1. Ege Pazarından Yerli Ürünler

    Ürünlerle ilgili soru, görüş ve önerileriniz için merhaba(@)egepazarindan.com adresine mail atabilirsiniz.

İnceleme yap
0
    Pazar Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Git
      Calculate Shipping