369 ritüeli, en basit anlatımı ile sabahları üç kez, gün içinde altı kez ve akşamları dokuz kez olmasını istediğiniz şeyi yazılı hale getirmeyi içerir.

Bu basit metodu kişiler daha çok para, daha iyi bir ilişki ya da daha sağlıklı hissetmek için yapmayı tercih edebilmektedir.

Enerji Temizliği

369 Ritüeli Nedir?

3 6 9 yöntemi ünlü mucit Nikola Tesla’nın fikirlerine dayanmaktadır. Tesla 3, 6 ve 9 sayılarının çok güçlü sayılar olduğuna inanır. Evrenin sırrının bu 3 sayıda gizli olduğunu düşünür.

369 ritüeli esasen daha da yaygın olarak bilinen çekim yasası ile de uyumludur. Çekim yasası ise basit biçimde odaklandığımız şeyi hayatımıza çağırdığımızı vurgulamaktadır. 3 6 9 yönteminde çekim yasası ve numeroloji bir araya getirir.

3 6 9 sayılarının dizideki anlamları ise şu şekildedir:

3 – Dünya ile bağımızı ve benliğimizin yaratıcı tarafını temsil eder.

6 – İç dengemizi ve içsel gücümüzü temsil eder.

9 – Dönüşüm ve değişimimizi temsil eder.

3, 6 9 ritüeli karması

3 6 9 Manifest Nasıl Yapılır?

Enerji Temizliği

Başlamadan önce istediğiniz şeyin ne olduğunu tam olarak bulmak gerekir. Bu konuya netlik kazandırdıktan sonra kendisine bir onay cümlesi yaratabilirsiniz.

Örneğin istediğin şey para ise cümleniz “ büyük miktarda para kazanıyorum.” olabilir.

  • Sabah uyanır uyanmaz olumlama cümlenizi üç kez yazın.
  • Öğleden sonra altı kez olumlama cümlenizi yazın.
  • Ve yatmadan önce de cümlenizi dokuz kez yazın.

Pandül Hangi Taştan Olmalı? Sarkaç Ritüeli

3, 6 9 Metodu İşe Yarıyor mu?

Bu ritüel genellikle 45 gün sürmektedir. Süreç boyunca odaklanmak, istikrarlı olmak gereklidir.

Olumlamanızı seçerken özenli olmanız, karmaşık fikir ve düşüncelerdense basit olanlara odaklanmanız önerilir. Bu biçimde güzel neticeler almak mümkün olabilmektedir.

369 Ritüeli için 17 Saniye Kuralı

Her bir ritüelin 17 saniye kadar sürmesi gerekir. 17 saniyede bilinç altınızın evren ile iletişime geçeceğine inanılır.

3 6 9 Ritüeli Zararları Var mı?

Ritüelin sonuçları ilk etapta olumlu olsa da sonrasında ise kötüye döndüğüne dair inançlar vardır. Ancak böylesi bir inanç gerçekçi değildir. Ve bu tür bir sonuca ulaşılacağına inanmak ve ona odaklanmak yalnızca ritüelinize zarar verir.

Unutmayın 369 yöntemi yalnızca sizin niyetiniz kadar güçlüdür. Niyetiniz olumlu ve iyicil ise endişelenmenizi gerektiren bir şey yoktur.

Ay Suyu Yapımı & Ay Suyu Ritüeli

Bilgilendirici makalelerimizden, güncel ürün ve fiyat listelerimizden, kampanyalarımızdan haberdar olmak için bültenimize abone olabilir ve instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Diğer Blog Yazılarımıza Göz Atın!

Sığla Yağı Yabani Kekik İç Pikan Cevizi Günlük Reçinesi Yerel Tohumlar Tahin Susam Ezmesi Günlük Buhuru Enerji Temizliği Gökova Susamı Kantaron Yağı Adaçayı Üzerlik Tohumu

0
    Pazar Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Git
      Kargo hesapla