Frekans Yükseltme

Etrafımızdaki her şeyin, her nesnenin ve her insanın bir frekansı vardır. Bazılarınınki düşük bazılarınınki ise yüksektir. Ortamların ve kişilerin frekansları sabit değildir. Günden güne, an be an değişim gösterebilirler. Bizler her zaman bedenimizin, zihnimizin, ortamımızın yüksek bir titreşim frekansında olması isteriz. Böylece, isteklerimize, istediğimiz insan olmaya yaklaşırız. Hastalıklardan ve yaşamdaki olumsuzluklardan uzaklaşırız. 

Öfke, korku ve endişe gibi duygular enerji frekansımızı düşüren duyguların başında gelir. Düşük frekanslar bizi mutsuz kılar, hastalıkları ise beraberinde getirir.

Titreşim Frekansını Yükseltmek

Frekans Yükseltme Çalışmaları

Bilinçsel süreçler ile, dıştan ve içten etkiler ile frekansımız yükselebilir ya da istemeden de olsa düşürebiliriz. Beden frekansımızı yükseltmek için aromatik yağlardan, bitkilerden, müzikten ve sanattan destek alabiliriz.

frekans yükseltme adaçayı Zihin egzersizleri, fiziksel egzersizler, frekans yükseltme meditasyonu, dua ve olumlamalar da beden ve zihin frekansımızı yükseltmek için yardımcıdır.

Aralıklı aura temizliği ile frekans yükseltmek de mümkündür.

Aura temizliği için yüksek frekanslı adaçayı bitkisinden destek alınabilir. Adaçayı tütsüsü ortamın frekans değerini arttırır.

Şimdi Satın Al

Banyo sonrası sirkeli su ile durulanmak, beden frekansını yükseltir.

Ortamda bulunan bir kap kaya tuzu, kötü enerjiyi üzerinde toplar. Bu şekilde ortamın frekans değerinin yükselmesine olanak sağlar. Bu tuz belli aralıklarla -haftada bir- değiştirilmelidir. Doğrudan dışarı çıkarılmalı ve evde tutulmamalı, evdeki çöpe atılmamalıdır.

Frekansı Yüksek Bitkiler

Gül doğadaki en yüksek frekansa sahip bitkidir. 1 bardak gül çayı, hızla beden ve zihin  frekansınızı yükseltir. Cilt bakımı için gül suyu kullanmak, yerleri sildiğiniz suya birkaç damla gül yağı damlatmak, gül  ya da gül yağı koklamak da frekans yükselticidir.

Hane İçi Enerji Frekans Yükseltme

Evdeki aşırı eşya, tozlanmış alanlar, güneş görmeyen karanlık köşeler hanedeki yüksek enerjiyi emer ve azaltır. Fazla eşyadan arınmak, evi güneş ve temiz hava ile doldurmak ve temizlik hanedeki enerjiyi yükseltmenin en basit ve etkili yöntemidir.

Aromatik Yağlar ve Bitkiler ile Frekans Yükseltme

Gül 320 MHz, Şimdi Satın Al

Sığla (Günlük) 147 MHz,gül yağı frekans yükseltme

Melisa 102 MHz,

Lavanta 118 MHz,

Nane 78 MHz,

Bu bitkiler en yüksek frekansa sahip bitkilerin başında gelir. Bu bitkilerin uçucu yağlarını buhurdanlık üzerinde ısıtarak ya da tütsü olarak doğrudan yakarak kullanabilirsiniz. Mis gibi kokularının yanı sıra, hane içi enerjiyi yükselten etkilerinden de faydalanabilirsiniz.

İlişkiler ve Zihin Frekansı

Sevgi ve saygı dolu bir ilişki zihin frekansını en kolay yükselten şeylerin başındadır. Enerjisi düşük kişiler ile beraber olmak sizin de enerjinizin fazlaca düşmesine sebep olur. 200 MHz’nin altında enerjiye sahip kişiler, düşük enerjiye sahip kabul edilir.

Enerjinizin düşük olduğunu düşündüğünüz zamanlarda, yüksek enerjili, sevdiğiniz bir kişi ile vakit geçirmek sizin de enerjinizi yukarı çekecektir. 

Beslenme ve Beden Frekansı

Her şeyin olduğu gibi yediğimiz yiyecekler de yüksek ve düşük enerji frekans değerlerine sahiptir. Örneğin konserve gıdaların frekansı 0 Mhz olarak ölçülmüştür. Taze meyve ve sebzeler ise yüksek titreşime sahip besinlerin başında gelir. Beslenmemizde yüksek frekanslı gıdalara öncelik vermek, bedenimizin de yüksek frekansta akmasına vesile olacaktır.

Enerji Temizliği

Bilgilendirici makalelerimizden, güncel ürün ve fiyat listelerimizden, kampanyalarımızdan haberdar olmak için bültenimize abone olabilir ve instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

0
    Pazar Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Git
      Kargo hesapla