Adaçayı yakmak, yüzyılları aşan bir gelenektir. İnsanlar, kötü enerjilerden arınmak, nazardan korunmak, hane içi enerjiyi yenilemek amacıyla adaçayı adaçayı yakmakyakarlar. Adaçayı yakılırken olumlu duygu ve düşüncelere odaklanmak gerekir. Adaçayı tütsüsü yakarken, dua da okunabilir.

Adaçayı bitkisi, benliğimize, bedenimize ve hanemize birikmiş negatif enerjiyi temizler ve yükseltir. Hanenin bereketini arttırır. İnanç odur ki, adaçayı yakılan evde kavga gürültü azalır, yok olur.

Yeni taşınılan bir evde, iş yerinde adaçayı tütsülemek oranın eski sahiplerinin enerjisini uzaklaştırır. Yeni mekanınız ile daha sağlıklı bir iletişim yakalamanıza, kendinizi oraya ait hissedip, benimsemenize vesile olur.

Yeni Ay Ritüelleri: Yeni Ayda Adaçayı Yakmak

Yeni ayda, sabah ve akşam olmak üzere 2 kez adaçayı tütsüsü yakılarak ritüel yapılır. Tütsü yakılırken “Şimdi şu anda ve burada bilgeliğin bitkisi adaçayı yakıyorum. Mekanıma ve bedenime birikmiş olan negatif enerjiyi geldiği yere geri gönderiyorum, arınıyorum ve şifalanıyorum.” cümlesi yinelenir.

Rİtüel sonrası tüm kapı ve pencere açılarak tüm ortam havalandırılır, negatif enerjinin uzaklaşmasına izin verilir.

Yanıp kül olan adaçayı, evde tutulmamalıdır. Küller doğrudan hane dışına çıkarılır.

Adaçayı Yakarak Negatif Enerjiden Kurtulmak

Adaçayı Nasıl Yakılır?

Adaçayı tütsü demeti; cam, porselen, seramik ya da metal bir kap içinde çakmak yardımı ile ucundan tutuşturulur Tutuşan ve tüten demet, tüm hane içinde ve bedeninin üzerinde gezdirilir. Tütsü, söner ise bu işle yinelenebilir.

Bir tütsü demetini birden fazla defa kullanabilirsiniz.

Şimdi Satın Al

Evde Adaçayı Yakmak Ne İşe Yarar?enerji temizliği

Adaçayı, yüksek frekanslı bir bitkidir. Bilgeliği temsil eder. Bu yüksek frekanslı, şifalı bitki ortamdaki düşük frekanslı enerjiyi yok eder. Bunun yanı sıra ortamda, gözün göremediği zararlı bakterileri yok eder. Ada çayının kendine has kokusu, haşerelerin ve sineklerin ortamdan uzaklaşmasını sağlar. Aslında adaçayı bitkisi doğal bir sinek kovucudur!

Evde adaçayı yakmak günah mı sorusu sizinde aklınızı kurcalıyor olabilir. Saygın din alimleri tütsü yakılan eve cin girer gibi inançların hurafeden ötesi olmadığını dile getirmektedir. Yani evde adaçayı yakmak dinen uygundur. Adaçayı yakarken okunacak dualar da vardır.

Dağlardan mevsiminde toplanan ve gölgede kurutulduktan sonra demetler halinde hazırlanan adaçayı tütsülerine egepazarindan.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ada çayı tütsüsünün yanı sıra üzerlik tohumu, sığla buhuru, şifalı bitkilerden karışık doğal tütsü ve günlük sakızı da listemizde mevcuttur. Avantajlı fiyatlarla satışta olan enerji temizliği setimize ve nazar setimize göz atmayı unutmayın!

Şimdi Satın Al

Güncel ürün ve fiyat listelerimizden, kampanyalarımızdan, bilgilendirici makalelerimizden haberdar olmak için bültenimize abone olabilir ve instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sığla Yağı Yabani Kekik Pikan Cevizi Günlük Reçinesi Yerel Tohumlar Tahin Susam Ezmesi Günlük Buhuru Enerji Temizliği Gökova Susamı Kantaron Yağı Adaçayı Üzerlik Tohumu

0
    Pazar Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Git
      Calculate Shipping